VJ0402H331KXBAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 9 744
Datablad
330 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0402 (metrisk 1005)
VJ0402H331KXBAC
DigiKeys produktnummer
VJ0402H331KXBAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402H331KXBAC
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V X8R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ0402H331KXBAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)