VJ0402D4R3BXAAJ
DigiKeys produktnummer
720-1893-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402D4R3BXAAJ
Beskrivning
CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.3 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
VJ0402D4R3BXAAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög Q, låg förlust
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,024" (0,61mm)