VJ0402A560GXACW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Vitramon
I lager: 6 876
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
56 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A560GXACW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0402A560GXACW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A560GXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A560GXACW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)