VJ0402A221GXJPW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 9 200
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
Similar
KEMET
220 pF ±2% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A221GXJPW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0402A221GXJPW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A221GXJPW1BC
Beskrivning
CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A221GXJPW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)