VJ0402A1R5CXACW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 91 134
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 16 384
Datablad
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 106
KYOCERA AVX
Uppgradering
Murata Electronics
1.5 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
VJ0402A1R5CXACW1BC
DigiKeys produktnummer
BC1189TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A1R5CXACW1BC
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A1R5CXACW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)