VJ0402A151KLAAJ32
DigiKeys produktnummer
720-VJ0402A151KLAAJ32TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0402A151KLAAJ32
Beskrivning
CAP CER 150 PF 50V NP0(C0G) 0402
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
VJ0402A151KLAAJ32 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)