HV1812Y471JXVATHV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
470 pF ±5% 4000V (4kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
HV1812Y471JXVATHV
DigiKeys produktnummer
HV1812Y471JXVATHV-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV1812Y471JXVATHV
Beskrivning
CAP CER 470PF 4KV X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
HV1812Y471JXVATHV Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)