HV1812Y102JXHATHV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
KEMET
1000 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
HV1812Y102JXHATHV
DigiKeys produktnummer
HV1812Y102JXHATHV-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV1812Y102JXHATHV
Beskrivning
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
HV1812Y102JXHATHV Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)