GA1812Y684JXAAR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.68 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
GA1812Y684JXAAR31G
DigiKeys produktnummer
GA1812Y684JXAAR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1812Y684JXAAR31G
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1812Y684JXAAR31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)