GA1812A560JBCAR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
56 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
GA1812A560JBCAR31G
DigiKeys produktnummer
GA1812A560JBCAR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1812A560JBCAR31G
Beskrivning
CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1812A560JBCAR31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)