GA1812A470GXAAR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
47 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
GA1812A470GXAAR31G
DigiKeys produktnummer
GA1812A470GXAAR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1812A470GXAAR31G
Beskrivning
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 1812
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1812A470GXAAR31G Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)