GA1210Y684JXJAR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.68 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
GA1210Y684JXJAR31G
DigiKeys produktnummer
GA1210Y684JXJAR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1210Y684JXJAR31G
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 16V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1210Y684JXJAR31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,076" (1,94mm)