GA1210A101GBLAR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
100 pF ±2% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
GA1210A101GBLAR31G
DigiKeys produktnummer
GA1210A101GBLAR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1210A101GBLAR31G
Beskrivning
CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1210A101GBLAR31G Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,076" (1,94mm)