GA1206Y391JXEBT31G | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | GA1206Y391JXEBT31G-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | GA1206Y391JXEBT31G |
Beskrivning | CAP CER 390PF 500V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 390 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | GA1206Y391JXEBT31G Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,067" (1,70mm) |