GA1206Y102JXJBT31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1000 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
GA1206Y102JXJBT31G
DigiKeys produktnummer
GA1206Y102JXJBT31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1206Y102JXJBT31G
Beskrivning
CAP CER 1000PF 16V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1206Y102JXJBT31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)