GA1206A121GBEBR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
120 pF ±2% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
GA1206A121GBEBR31G
DigiKeys produktnummer
GA1206A121GBEBR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA1206A121GBEBR31G
Beskrivning
CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA1206A121GBEBR31G Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)