GA0805Y122KBCBR31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1200 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
GA0805Y122KBCBR31G
DigiKeys produktnummer
GA0805Y122KBCBR31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0805Y122KBCBR31G
Beskrivning
CAP CER 1200PF 200V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0805Y122KBCBR31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)