GA0805A152GBBAT31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
1500 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
GA0805A152GBBAT31G
DigiKeys produktnummer
720-GA0805A152GBBAT31GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0805A152GBBAT31G
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)