GA0805A121FXAAC31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
120 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
GA0805A121FXAAC31G
DigiKeys produktnummer
720-GA0805A121FXAAC31GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0805A121FXAAC31G
Beskrivning
MLCC
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)