GA0603H822KXAAP31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
8200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8R 0603 (metrisk 1608)
GA0603H822KXAAP31G
DigiKeys produktnummer
GA0603H822KXAAP31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0603H822KXAAP31G
Beskrivning
CAP CER 8200PF 50V X8R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0603H822KXAAP31G Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)