GA0603D820JXCAT31M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
82 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GA0603D820JXCAT31M
DigiKeys produktnummer
720-GA0603D820JXCAT31MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0603D820JXCAT31M
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0603D820JXCAT31M Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)