GA0603D120GXBAC31M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
12 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GA0603D120GXBAC31M
DigiKeys produktnummer
720-GA0603D120GXBAC31MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0603D120GXBAC31M
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)