GA0603A560GXAAC31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
56 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
GA0603A560GXAAC31G
DigiKeys produktnummer
GA0603A560GXAAC31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0603A560GXAAC31G
Beskrivning
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0603A560GXAAC31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,038" (0,97mm)