GA0402Y392KXXAC31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
3900 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
GA0402Y392KXXAC31G
DigiKeys produktnummer
GA0402Y392KXXAC31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0402Y392KXXAC31G
Beskrivning
CAP CER 3900PF 25V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0402Y392KXXAC31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)