GA0402Y222KXXAP31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2200 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
GA0402Y222KXXAP31G
DigiKeys produktnummer
GA0402Y222KXXAP31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0402Y222KXXAP31G
Beskrivning
CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0402Y222KXXAP31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)