GA0402H102MXBAC31G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
1000 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0402 (metrisk 1005)
GA0402H102MXBAC31G
DigiKeys produktnummer
GA0402H102MXBAC31G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0402H102MXBAC31G
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X8R 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GA0402H102MXBAC31G Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,60mm)