GA0402D1R8BXBAP31M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.8 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
GA0402D1R8BXBAP31M
DigiKeys produktnummer
720-GA0402D1R8BXBAP31MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GA0402D1R8BXBAP31M
Beskrivning
MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,61mm)