CDR34BX104AKUSAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer BX 1812 (metrisk 4532)
CDR34BX104AKUSAJ
DigiKeys produktnummer
CDR34BX104AKUSAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR34BX104AKUSAJ
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V BX 1812
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR34BX104AKUSAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,059" (1,50mm)