CDR31BX821BKUSAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
KEMET
820 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BX 0805 (metrisk 2012)
CDR31BX821BKUSAJ
DigiKeys produktnummer
CDR31BX821BKUSAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR31BX821BKUSAJ
Beskrivning
CAP CER 820PF 100V BX 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR31BX821BKUSAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)