CDR04BX104AKMPAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer BX 1812 (metrisk 4532)
CDR04BX104AKMPAJ
DigiKeys produktnummer
CDR04BX104AKMPAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR04BX104AKMPAJ
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V BX 1812
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR04BX104AKMPAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Haverifrekvens
P (0,1 %)
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,180" x B 0,126" (4,57 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,080" (2,03mm)