CDR04BP332BJUSAJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
3300 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer BP 1812 (metrisk 4532)
CDR04BP332BJUSAJ
DigiKeys produktnummer
CDR04BP332BJUSAJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR04BP332BJUSAJ
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR04BP332BJUSAJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Haverifrekvens
S (0,001 %)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,180" x B 0,126" (4,57 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,080" (2,03mm)