TX3B476K016C1700
DigiKeys produktnummer
718-TX3B476K016C1700TR-ND - Remsa och spole (TR)
718-TX3B476K016C1700CT-ND - Remsbit (CT)
718-TX3B476K016C1700DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TX3B476K016C1700
Beskrivning
TX3 SERIES - SPECIALTY
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 1411 (metrisk 3528) 1,7Ohm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,7Ohm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
16 V