TR3D477M6R3C0150 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 12
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Direkt
KEMET
470 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm
TR3D477M6R3C0150
DigiKeys produktnummer
718-1560-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D477M6R3C0150
Beskrivning
CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D477M6R3C0150 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V