TR3D337K6R3C0060 är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
Uppgradering
I lager: 297
Similar
I lager: 7
Similar
I lager: 375
330 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 60mOhm