TR3D107K6R3C0140 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 319
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 140mOhm
TR3D107K6R3C0140
DigiKeys produktnummer
TR3D107K6R3C0140-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D107K6R3C0140
Beskrivning
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D107K6R3C0140 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
140mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V