TR3C336K020C0350
DigiKeys produktnummer
718-1329-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1329-1-ND - Remsbit (CT)
718-1329-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3C336K020C0350
Beskrivning
CAP TANT 33UF 10% 20V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2312 (metrisk 6032) 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TR3C336K020C0350 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
350mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
20 V