TR3B226K016C0700 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 9 798
Vishay Sprague
I lager: 6 015
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 3
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
22 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 1411 (metrisk 3528) 700mOhm
TR3B226K016C0700
DigiKeys produktnummer
TR3B226K016C0700-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3B226K016C0700
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3B226K016C0700 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
700mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
16 V