TR3B157K004C0400 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 1411 (metrisk 3528) 400mOhm
TR3B157K004C0400
DigiKeys produktnummer
TR3B157K004C0400-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3B157K004C0400
Beskrivning
CAP TANT 150UF 10% 4V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3B157K004C0400 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
4 V