TH3D686K016A0600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
68 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 600mOhm
TH3D686K016A0600
DigiKeys produktnummer
TH3D686K016A0600-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3D686K016A0600
Beskrivning
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3D686K016A0600 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
D
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm