TH3D685M035A0900 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 900mOhm
TH3D685M035A0900
DigiKeys produktnummer
TH3D685M035A0900-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3D685M035A0900
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3D685M035A0900 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
D
Tolerans
±20%
Klassificeringar
AEC-Q200
Spänning - märkt
35 V
Egenskaper
Automotive
Typ
Formgjuten
Grad
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
900mOhm