TH3D107K010D0600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
KEMET
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 600mOhm
TH3D107K010D0600
DigiKeys produktnummer
TH3D107K010D0600-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3D107K010D0600
Beskrivning
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3D107K010D0600 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
D
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm