TH3C156K010F1800 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
15 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 10 V 2312 (metrisk 6032) 1,8Ohm
TH3C156K010F1800
DigiKeys produktnummer
TH3C156K010F1800-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3C156K010F1800
Beskrivning
CAP TANT 15UF 10% 10V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3C156K010F1800 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
C
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
10 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm