TH3B685M025C2400 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 25 V 1411 (metrisk 3528) 2,4Ohm
TH3B685M025C2400
DigiKeys produktnummer
TH3B685M025C2400-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3B685M025C2400
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 20% 25V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3B685M025C2400 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
B
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,4Ohm