TH3B336K6R3E1700 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
KEMET
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (metrisk 3528) 1,7Ohm
TH3B336K6R3E1700
DigiKeys produktnummer
TH3B336K6R3E1700-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3B336K6R3E1700
Beskrivning
CAP TANT 33UF 10% 6.3V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3B336K6R3E1700 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
B
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,7Ohm