TH3B105K035C4400
DigiKeys produktnummer
718-1269-2-ND - Remsa och spole (TR)
718-1269-1-ND - Remsbit (CT)
718-1269-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3B105K035C4400
Beskrivning
CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 1411 (metrisk 3528) 4,4Ohm
EDA-/CAD-modeller
TH3B105K035C4400 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
B
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
4,4Ohm