TH3A335K016F3400 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
3.3 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 16 V 1206 (metrisk 3216) 3,4Ohm
TH3A335K016F3400
DigiKeys produktnummer
TH3A335K016F3400-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TH3A335K016F3400
Beskrivning
CAP TANT 3.3UF 10% 16V 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TH3A335K016F3400 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Tillverkarens storlekskod
A
Tolerans
±10%
Klassificeringar
AEC-Q200
Spänning - märkt
16 V
Egenskaper
Automotive
Typ
Formgjuten
Grad
Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance)
3,4Ohm