T97R156M050CBB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V 3024 (metrisk 7660) 250mOhm
T97R156M050CBB
DigiKeys produktnummer
T97R156M050CBB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T97R156M050CBB
Beskrivning
CAP TANT 15UF 20% 50V 3024
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T97R156M050CBB Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
3024 (metrisk 7660)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,236" (7,60 x 6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
R
Spänning - märkt
50 V