T97F336K050EAA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | T97F336K050EAA |
Beskrivning | CAP TANT 33UF 10% 50V 3024 |
Tillverkarens standardleveranstid | 35 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V 3024 (metrisk 7660) 150mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T97F336K050EAA Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 3024 (metrisk 7660) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,299" x B 0,236" (7,60 x 6,00mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,201" (5,10mm) |
Tolerans ±10% | Tillverkarens storlekskod F |
Spänning - märkt 50 V | Klassificeringar COTS |