T97E337K010EBB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 464
330 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (metrisk 7343) 35mOhm
T97E337K010EBB
DigiKeys produktnummer
T97E337K010EBB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T97E337K010EBB
Beskrivning
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T97E337K010EBB Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,173" (7,60 x 4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,173" (4,40mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
10 V