T97E156K050CBB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
15 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 300mOhm
T97E156K050CBB
DigiKeys produktnummer
T97E156K050CBB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T97E156K050CBB
Beskrivning
CAP TANT 15UF 10% 50V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T97E156K050CBB Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,299" x B 0,173" (7,60 x 4,40mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,173" (4,40mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
E
Spänning - märkt
50 V